O projektu Bydlení pro
21. Století

Byty k prodeji v Karlíně

43 atraktivních bytů

PRAGA Rezidence tvoří součást urbanisticky jednotného, multifunkčního souboru tří budov, který novou pěší třídou propojí ulice Křižíkovu a Pernerovu. Nabídne celkem 43 prostorných bytů včetně 6 penthousů s terasami ve dvou úrovních a 2 třípodlažních townhousů s předzahrádkami. Jedinečný komplex vyrůstá na místě bývalé opravny automobilů PRAGA a prostřednictvím její historické fasády vkusně propojuje industriální epochu s moderní dobou. PRAGA Rezidence je zasazena do atraktivní, skvěle dostupné pražské lokality, která překypuje stylovými bistry, kavárnami a dalšími podniky současného střihu.

Nadčasový
architektonický styl

Projekt zaujme výraznou, věcnou architekturou, jež bude realizována podle návrhu architektonického studia A.D.N.S. Nabídne stylové bytové jednotky s lodžiemi, balkony či terasami a působivými výhledy na Karlínské náměstí, kostel sv. Cyrila a Metoděje i vzdálenější dominanty Prahy včetně Pražského hradu. To vše v moderní budově s atraktivním zázemím, parkováním v podzemní garáži a upravenou zahradou, jež rezidentům poskytne prostor pro odpočinek a třeba i pěstování bylinek.

Lokalita
01/ PRAGA Rezidence PRAGA Rezidence | Praha 8  – Karlín

Komfortní bydlení
v centru všeho dění

02/ PRAGA Rezidence Prémiové byty, Karlín, PRAGA Rezidence

Slovy
architekta

"Devítipodlažní PRAGA Rezidence disponuje dvěma suterény pro garážová stání. Fasáda je architektonicky ztvárněna s citem pro vkusnost, nadčasovost a precizní detail. Jednoduchá kubická hmota domu se v horních podlažích dramaticky klene nad terén a vytváří konzolu, která kompozici podstatně odlehčuje. Vstup je orientován západně k nové pěší třídě. V okolí parteru domu se nachází zahrada sloužící nájemníkům a vlastníkům jednotek v domě. Vzniká zde kus tichého soukromého parku uprostřed městské zástavby."

Martin Němec, Petr Dvořák
(ATELIÉR A.D.N.S.)

Developer
projektuDeveloperem projektu je skupina M2 REAL ESTATE, jež se specializuje na výstavbu architektonicky výjimečných projektů, a to zejména v Praze a okolí. U všech svých projektů developer dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkový komfort pro jejich obyvatele i klienty.