Lifestyle KarlínV centru
všeho dění

Lifestyle Karlín

Kulinářská scéna

Díky množství restaurací současného střihu (např. Eska Karlín, Lokál Hamburk) a stylových bister (Proti Proudu, Nejen Bistro atd.) je Karlín zlatým fondem pražské kulinářské scény. Ať máte chuť na jakoukoli kuchyni, v Karlíně si zaručeně přijdete na své. K posezení vybízejí útulné kavárny (Můj šálek kávy, Caffè Dallucci a další), příjemné čajovny, vinárny a další podniky.

01/ PRAGA Rezidence Restaurace v Karlíně

Zeleň, kam se podíváte

Jedním z předpokladů spokojeného bydlení je blízkost parků a dalších zelených ploch. V Karlíně takových míst naleznete bezpočet – travnaté plochy s lavičkami na Karlínském a Lyčkově náměstí, Rohanské nábřeží i rozlehlý park na Vítkově. Ten díky mnoha stezkám se vzrostlými stromy nabízí ideální prostor pro aktivní odpočinek i dětská dobrodružství.

02/ PRAGA Rezidence Karlín plný zeleně

Kulturní scéna

Karlín má co nabídnout také všem milovníkům kultury. V multifunkční hale Forum Karlín se pravidelně konají kulturní i společenské akce všeho druhu, a to včetně koncertů hudebních hvězd z celého světa. Na muzikálovou tvorbu se zaměřuje Hudební divadlo Karlín. Nenechte si ujít ani bohaté kulturní a sportovní dění v Kasárna Karlín a po skončení rekonstrukce také pod oblouky ikonického Negrelliho viaduktu.

03/ PRAGA Rezidence Kulturní scéna v Karlíně